بسمی تعالی
دفتر اطلاعات مسکن داریوش که هم اکنون در حال مشاهده وبلاگ آن میباشید با سالها فعالیت در امر معاملات املاک دارای گروهی فعال و پیگیر با شناخت کافی ولازم در امر خرید و فروش املاک وهمچنین بهترین مشتریانی که در طول این سالها با این دفتر کار کرده اند‍‍ میباشد که خود آنها بهترین نمونه تبلیغات برای این دفتر میباشند.
اکنون با بهترین شیوه مدیرتی و اطلاع رسانی و با خروج از شیوه سنتی و موجود در اکثر بنگاههای معاملاتی که بصورت دست نویس وفایلهای کاغدی در دفتر املاکشان میباشد درخدمت شما عزیزان هستیم.
همچنین لیستی از املاک فروشی در قالب لینکی تحت عنوان(مشاهده لیست املاک فروش) در وبلاگ قابل رویت میباشد که خواهشمند است رویت فرمایید.
آدرس:رشت-بلوار معلم-بالاتر از سه راه بهارستان-ساختمان مروارید
تلفن:       01315546319
همراه:      09113319430 - 09119316072
ایمیل:       maskan.dariush@yahoo.com
در این وبلاگ سعی مینمایم که آخرین اطلاعیه ها و ابلاغیه های مهم سازمان بازرگانی و مجامع امور صنفی واتحادیه کشوری که در مورد املاک صادر میگردد وهمچنین شرایط عقود قراردادهای مختلف در راستای املاک وهمچنین حالتهای قانونی تمامی انها را جهت آگاهی هرچه بیشتر و اطلاع رسانی عموم گرد هم آورم البته امیدوارم با راهنمایی و نظریات شما عزیزان و خوبان دست بنده بابت ارائه خدمات بیشتر و بهتر بازتر باشد.
                                                                به امید موفقیت                                  یاحق